I środowiskowe Seminarium Naukowe SKNP UMCS - 12-14 Grudnia 2019 r.

W dniach 12-14 Grudnia odbyło się I środowiskowe Seminarium Naukowe SKNP UMCS w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym UMCS w Kazimierzu Dolnym, będące nawiązaniem do tradycji Seminariów Polityczno-Prawnych organizowanych corocznie w latach 1968-1981, na których to członkowie oraz przedstawiciele innych prawniczych Kół z całej Polski prezentowali referaty dotyczące aktualnych problemów z pogranicza polityki i prawa.

Studenci w swoich pracach poruszyli tematykę związaną z obecnymi problemami prawnymi, zarówno związanymi z prawem Polskim jak i Europejskim, a także poruszyli wątki związane ze sferą polityczną jak i etyczną.

W czasie wolnym studenci odwiedzili malowniczy Kazimierz Dolny, który zachwycił swoim krajobrazem i architekturą oraz wybrali się na wycieczkę do Janowca, gdzie mogli zobaczyć XVI wieczny zamek oraz barokowy Dwór z Moniaków. Po dniach pełnych wrażeń studenci w sobotę powrócili do domu.

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetoweą: www.sknp.umcs.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/sknpumcs.