Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Teoretyczne i praktyczne aspekty ochrony prawa własności w Polsce i na świecie"

Studenckie Koło Naukowe Prawników Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej ''Teoretyczne i praktyczne aspekty ochrony prawa własności w Polsce i na świecie''.

Tematyka wydarzenia obejmuje wieloaspektowość kwestii związanych z prawem własności z zakresu prawa cywilnego, własności intelektualnej obowiązujących w polskim systemie prawnym oraz systemach prawnych funkcjonujących na całym świecie. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, wiedzy i poglądów na sposoby uregulowania tematyki prawa własności w różnych systemach prawnych.

 

Konferencja odbędzie się 27 stycznia 2023r. za pośrednictwem platformy MS Teams i stacjonarnie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.
W sposób stacjonarny na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w sali 202 odbędzie się panel ekspercki, na który serdecznie zapraszamy!

Uczestnicy z innych ośrodków akademickich oraz studenci UMCS mogą wziąć czynny udział w konferencji w sposób zdalny za pośrednictwem platformy MS Teams.
Z uwagi na bezpłatny charakter konferencji, certyfikaty będą wysyłane w formie mailowej.

Wymogi formalne:
1. Zgłoszenia należy przesyłać do 19.01.2023 r., za pośrednictwem poniższego formularza:

https://docs.google.com/forms/d/19st-VpfRWokeDjbqD8NiuiItLqgeYpf6JTJWdrmt_PY/viewform?fbclid=IwAR0NuKtEgiVqhBhhVK3b_oyRruJOnIFuOVTL__jG1PdrgPzAurFzTwZt19w&edit_requested=true

2. Abstrakt powinien obejmować maksymalnie 2500 znaków.
3. W zgłoszeniu należy także przedstawić bibliografię.
4. Czas prezentacji referatu powinien wynosić 10 minut.
Prosimy także o zapoznanie się z
regulaminem konferencji:

https://drive.google.com/file/d/1SMQ5BZfJJAeOTHiXHvKoJaYsIN9WoCG-/view?fbclid=IwAR3z6ucRzijns-ebzlnkL_vVAmR9TJ18wBl5h_TyP-Emvs9OWAGK1M37g4Q

Informację o zakwalifikowaniu otrzymają Państwo drogą mailową w ciągu kilku dni od zakończenia rejestracji.
Ewentualne prośby o wystąpienie w preferowanym przez Państwa przedziale czasowym prosimy wysyłać mailowo najpóźniej do dnia 19 stycznia 2023 r.
Szczegółowy harmonogram konferencji zostanie przedstawiony po zakończeniu naboru abstraktów. Zgłoszenia niespełniające wymogów będą odrzucone. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru najlepszych prac. Chęć biernego udziału nie wymaga wypełnienia formularza- kilka dni przed konferencją w wydarzeniu zostanie zamieszczony link poprzez, który będzie możliwy udział w konferencji.
Wszyscy prelegenci otrzymają certyfikat potwierdzający czynny udział w wydarzeniu.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą mailową
spc.sknp.wpia.umcs@gmail.com

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!
Sekcja Prawa Cywilnego SKNP UMCS

    Aktualności

    Autor
    Mateusz Artemuk
    Data dodania
    7 stycznia 2023