Lokalny Konkurs Prawoznawczy

 Szanowni Studenci!
Mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w Lokalnym Konkursie Prawoznawczym, organizowanym przez Sekcję Historii i Teorii Państwa i Prawa Studenckiego Koła Naukowego Prawników UMCS we współpracy z Katedrą Teorii i Filozofii Prawa.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów - pisemnego oraz ustnego. Etap pisemny odbędzie się 14 stycznia 2022 r. i będzie polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Uczestnicy z największą liczbą punktów zostaną zakwalifikowani do etapu ustnego (odbędzie się on 18 stycznia), który będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytania zadane przez komisję konkursową.

Z uwagi na tematykę konkursu kierujemy go do studentów I roku na WPiA UMCS. Będzie to nie tylko możliwość zdobycia nagród, ale i znakomita powtórka przed egzaminami z prawoznawstwa!

Dla zwycięzców konkursu przewidujemy atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Kancelarię CMS.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w konkursie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSd83Btcr0m.../viewform...

 

Zgłoszenia można wysyłać do 12 stycznia 2022 r.

Prosimy też o zapoznanie się z regulaminem Konkursu:

https://drive.google.com/file/d/1nZ1gBVyqAnzm2jOy4aytwr2J1LC80lDo/view?fbclid=IwAR0MeBiEMaOToEfavp5JLnLq2aQRMSgFv68wXxHLECElMUwkNhPfkKGcM7Q

 

Wszelkie informacje dot. konkursu będą na bieżąco publikowane w ramach niniejszego wydarzenia.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy kontakt drogą mailową na adres sknp.sekcja.historii.prawa@gmail.com

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

    Aktualności

    Autor
    Mateusz Artemuk
    Data dodania
    5 stycznia 2022