Konkurs prawoznawczy

Szanowni Studenci!
Mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w Lokalnym Konkursie Prawoznawczym, organizowanym przez Sekcję Historii i Teorii Państwa i Prawa Studenckiego Koła Naukowego Prawników UMCS we współpracy z Katedrą Teorii i Filozofii Prawa.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów - pisemnego oraz ustnego. Etap pisemny odbędzie się 20 stycznia 2023 r. i będzie polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Uczestnicy z największą liczbą punktów zostaną zakwalifikowani do etapu ustnego (odbędzie się on 27 stycznia), który będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytania zadane przez komisję konkursową.
Z uwagi na tematykę konkursu kierujemy go do studentów I roku na WPiA UMCS. Będzie to znakomita powtórka przed egzaminem z prawoznawstwa!

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w konkursie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDQpGbakV0a5nMClmMztD8wsKu7C1hvpVh7E5Jx9cG7k6YmQ/viewform

Zgłoszenia można wysyłać do 16 stycznia 2023 r.

Prosimy też o zapoznanie się z regulaminem Konkursu:

https://drive.google.com/file/d/1V05Ld79-pnUoq8YWKwF5T1ZQoN7Z4dRN/view?fbclid=IwAR2sCcZPTWWLIhjVBOlvZX8LNSrdkxogbYl0HW4WA5JBZ4M4JrmtgeQaF0A

Wszelkie informacje dot. konkursu będą na bieżąco publikowane w ramach niniejszego wydarzenia.
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy kontakt drogą mailową na adres sknp.sekcja.historii.prawa@gmail.com

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Sekcja Historii i Teorii Państwa i Prawa SKNP UMCS

    Aktualności

    Autor
    Mateusz Artemuk
    Data dodania
    6 stycznia 2023