World Games ZUSS x UMCS

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS w partnerstwie z Centrum Promocji UMCS, Centrum Kultury Fizyczne oraz Pełnomocnikiem Rektora ds. Umiędzynarodowienia Kształcenia dr Eweliną Panas organizują sportowe wydarzenie dla studentów zagranicznych.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów zagranicznych, ale i do polskich, którzy chcą poprawić swoją aktywność fizyczną. Podczas imprezy uczestnicy przed rozgrywkami będą uprawiać gimnastykę ogólnorozwojową, a na kompleksie boisk CKF zagrają w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i tenisa. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14 - 15 maja. Szczegółowe informacje znajdują się na stornie internetowej (https://www.umcs.pl/pl/world-games-umcs,18754.htm)

Projekt ten pozwoli zagranicznym studentom pochodzących z różnych krajów świata na szybką integrację ze społecznością studencką Lublina oraz zachęci ich do większej aktywności fizycznej i swojego poprawy zdrowia.

- Chcemy dać im przestrzeń do poprawy zdrowia i kondycji fizycznej, jak i psychicznej. Współzawodnictwo i zabawa pozwolą osiągnąć efekt zacieśnienia więzi społecznych. Na każdego zawodnika będzie czekać koszulka oraz medal. Całe wydarzenie będzie odbywać się z uwzględnieniem panujących zasad sanitarno-epidemicnzych. Ponadto w wydarzeniu mogą wziąć udział rónież studenci kształcący się na innych uczelaniach w Lublinie. - mówi Maciej Cieciora, Przewodniczący Komisji ds. Promocji i Marketingu ZUSS UMCS.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://fb.me/e/1H0QW6hAa

Zasady udziału oraz formularz zgłoszeniowy: https://www.umcs.pl/pl/world-games-umcs,18754.htm

    Aktualności

    Autor
    Dawid Kobylański
    Data dodania
    10 maja 2021