Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS 2022-2024

  Przewodnicząca Zarządu 
Paulina Jamrozik
tel.: 693 325 844  
e-mail: paulina.jamrozik@mail.umcs.pl
  Wiceprzewodnicząca Zarządu i Przewodnicząca Komisji Promocji i Marketingu
Weronika Chołojczyk
tel.: 798 451 697
e-mail: weronika.cholojczyk@mail.umcs.pl
  Sekretarz Zarządu
Dawid Kępa

tel.: 530 066 837
e-mail: dawid.kepa@mail.umcs.pl 
 

Przewodnicząca Komisji Współpracy z Organizacjami Studenckimi
Dominika Pycka
tel.: 516 021 853
e-mail: dominika.pycka@mail.umcs.pl

 

Przewodnicząca Komisji Kultury
Aleksandra Zawadzka
tel.: 721 018 668
e-mail: aleksandra.zawadzka@mail.umcs.pl

  Przewodniczący Komisji Prawnej
Andrzej Rojewski
tel.: 601 275 685
e-mail: andrzejrojewski21@wp.pl
  Przewodnicząca Komisji Rozwoju Studentów
Nikola Wójcik
tel.: 537 382 613
e-mail: nikola.wojcik@mail.umcs.pl
  Przewodniczący Komisji Socjalnej
Piotr Kawka
tel.: 505 350 231  
e-mail: piotr.m.kawka@gmail.com
  Przewodnicząca Komisji Sportu
Aleksandra Rybak
tel.: 530 784 517
e-mail: aleksandra.rybak@mail.umcs.pl 
  Przewodnicząca Komisji Umiędzynarodowienia
Vladyslava Aleksiychuk
tel.: 793 321 408 
e-mail: vladyslava.aleksiychuk@mail.umcs.pl
  Przewodniczący Komisji Dydaktyki i Jakości Kształcenia
Wiktor Karschnia
tel.: 796 371 710
e-mail: wiktor.karschnia@mail.umcs.pl 
  Przewodniczący Komisji Informatyzacji
Michał Mikulski
tel.: 573 554 421
e-mail: michal.mikulski2@mail.umcs.pl 
  Przewodnicząca Komisji Wsparcia
Julia Rodziewicz
tel.: 695 540 422
email: julialuizarodziewicz@gmail.com
  Pełnomocniczka ds. Identyfikacji Wizualnej
Alicja Prus
tel.: 791 319 647 
e-mail: alicjapruss@gmail.com
    Autor
    Samorząd Studentów UMCS