Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS 2020-2022

Przewodniczący Zarządu 
Patryk Bukała
tel.: 504 837 102 
e-mail: patryk.bukala@umcs.pl

Wiceprzewodniczący Zarządu
Przewodniczący Komisji Współpracy z Organizacjami Studenckimi
Dawid Kobylański    
tel.: 661 767 367  
e-mail: dawid.kobylanski@umcs.pl

Wiceprzewodnicząca Zarządu
Przewodnicząca Komisji Kultury
Justyna Golonka
tel.: 517 243 364 
e-mail:  golonka.justyna@umcs.pl

Sekretarz Zarządu
Przewodniczący Komisji Prawnej
Dawid Kępa

tel.: 530 066 837 
e-mail:  Kepa.Dawid@umcs.pl 

Przewodniczący Komisji Promocji i Marketingu 
Maciej Cieciora
tel.: 669 738 693
e-mail: maciej.cieciora@umcs.pl 

Przewodniczący Komisji Rozwoju Studentów
Jakub Oszust
tel.: 604 694 281
e-mail: jakub.oszust@umcs.pl

Przewodnicząca Komisji Socjalnej
Natalia Tukiendorf

tel.: 693 414 073
e-mail:  natalia.tukiendorf@umcs.pl

Przewodnicząca Komisji Sportu
Dagmara Gruszczak

tel.: 887 502 006
e-mail:  dagmara.gruszczak@umcs.pl

Przewodniczący Komisji Wymian Międzyuczelnianych
Jakub Oszust
tel.: 604 694 281
e-mail: jakub.oszust@umcs.pl

    Autor
    Samorząd Studentów UMCS