Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS 2020-2022

Przewodniczący Zarządu 
Patryk Bukała
tel.: 504 837 102 
e-mail:  patryk.bukala@umcs.pl

Wiceprzewodnicząca Zarządu i Przewodnicząca Komisji ds. Współpracy z Organizacjami studenckimi
Dominika Pycka
tel. 516021853  e-mail: 
e-mail:  dominika.pycka@mail.umcs.pl

Wiceprzewodnicząca Zarządu i Przewodnicząca Komisji Kultury
Paulina Jamrozik
tel: 693 325 844 
e-mail:  paulina.jamrozik@mail.umcs.pl

Sekretarz Zarządu
Przewodniczący Komisji Prawnej
Dawid Kępa

tel.: 530 066 837 
e-mail:   Kepa.Dawid@umcs.pl 

Przewodnicząca Komisji Promocji i Marketingu 
Weronika Chołojczyk
tel: 798451697 
e-mail:  weronika.cholojczyk@mail.umcs.pl

Przewodnicząca Komisji Rozwoju Studentów
Łucja Wieleba
tel: 669343538 
e-mail:  lucja.wieleba@wp.pl

Przewodnicząca Komisji Socjalnej
Natalia Tukiendorf
tel.: 693 414 073 
e-mail:  natalia.tukiendorf@umcs.pl

Przewodnicząca Komisji Sportu
Dagmara Gruszczak

tel.: 887 502 006
e-mail:  dagmara.gruszczak@umcs.pl

Przewodnicząca Komisji ds. Umiędzynarodowienia
Vladyslava Aleksiychuk
tel: 793321408 
e-mail:  vladyslava.aleksiychuk@mail.umcs.pl

Przewodniczący Komisji Dydaktyki i Jakości Kształcenia
Adam Pudło
tel: 506260824
e-mail:  adam.pudlo98@gmail.com

Przewodniczący Komisji ds. Informatyzacji
Łukasz Bownik
e-mail:  lukasz.bownik@poczta.umcs.lublin.pl

Pełnomocnik ds. Ogólnych
Jakub Oszust
tel: 604694281
e-mail:  jakub.oszust@umcs.pl

Pełnomocnik ds. Identyfikacji Wizualnej
Alicja Prus
tel: 791319647 
e-mail:  alicjapruss@gmail.com

Pełnomocnik ds. Identyfikacji Wizualnej
Dominika Marek
tel: 575856147 
e-mail: Dominika.marek@poczta.umcs.pl

    Autor
    Samorząd Studentów UMCS