Zainwestuj w swoją przyszłość... poznaj dwa nowe kierunki studiów

Chciałbyś wykonywać wizualizacje trójwymiarowe czy animacje w kartografii? Może masz smykałkę do planowania przestrzeni lub zajmowania się promocją dziedzictwa kulturowego? A może, niczym detektyw chciałbyś poznać geograficzne systemy informacyjne i najnowsze techniki badawczo-poszukiwawcze?

21 kwietnia 2023 r. wszyscy zainteresowani mogli odwiedzić stoisko promocyjne na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej, Al. Kraśnicka 2d z okazji Światowego Dnia Ziemi 2023 i zapoznać się z dwoma nowymi kierunkami studiów: Geowizualizacją historyczną i archeologiczną oraz Geoarcheologią.

To nowe, międzywydziałowe, interdyscyplinarne kierunki studiów, które będą prowadzone od nowego roku akademickiego... przez Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej i Wydział Historii i Archeologii UMCS.

Zainteresowani mogli wziąć również udział w konkursie pt.: "Zainwestuj w swoją przyszłość" - zeskanować kody QR i stworzyć loga reklamowe, które będą „wizytówką” wspomnianych kierunków studiów (będą informowały o tym, co kryje się pod nazwą danego kierunku studiów).

Tytuł „Ambasadora Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej oraz Wydziału Historii i Archeologii UMCS” trafił do bardzo wielu osób...

Zdjęcia / realizacja: Paulina Litka

    Aktualności

    Data dodania
    24 kwietnia 2023