Kolejny rekord sztafety pływackiej 72x25m

7 grudnia 2015 r. w Centrum Kultury Fizycznej UMCS odbyła się III edycja sztafety pływackiej. Dystans tegorocznej edycji to 72x25m.

W 2013 roku, w ramach obchodów 70-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie uczestnicy mieli do pokonania dystans 70x25m. Ustanowiono wówczas pierwszy rekord na tym dystansie, który wynosił 21’ 55” 84’”. W 2014 roku pływacy poprawili rekord ustanawiając czas 20’55”05’”.

W trakcie III edycji uczestnicy ponownie stanęli na wysokości zadania i potraktowali sztafetę bardzo poważnie, dzięki czemu udało się poprawić wynik z ubiegłego roku.

Wyniki tegorocznej edycji:

Czas sztafety:
72x25m – 21’10”20”’
71x25m – 20’56”24”’
70x25m – 20’43”86”’

Przed startem sztafety uczestnicy wzięli udział w intensywnej sesji aqua fitness, prowadzonej przez nauczycieli CKF: mgr Katarzynę Szafranek, mgr Aleksandrę Kołodziejczyk oraz mgr Agatę Tęczę-Hodun.

Gratulacje za udział w tegorocznym wydarzeniu pływackim i ustanowienie nowego rekordu należą się 31 uczestnikom: prof. Kazimierzowi Goebelowi, prof. Kazimierzowi Trębaczowi, Kindze Adamczyk, Filipowi Kozłowskiemu, Katarzynie Karykowskiej, Renacie Popławskiej, Annie Betiuk-Pilarskiej, Karolinie Lewczuk, Marcinowi Szabaciukowi, Aleksandrze Grzyb, Marcinowi Osakowi, Dominice Szewczak, Danielowi Turowskiemu, Katarzynie Ciekanowskiej, Mieczysławowi Mołdawskiemu, Michałowi Gwiaździe, Klarze Mirosław, Władysławowi Połuszejko, Adrianowi Rubajowi, Karolowi Miarce, Pawłowi Hałaczkiewiczowi, Łukaszowi Korzanowi, Sylwii Szymańskiej, Marcinowi Olesiowi, Jakubowi Abramiukowi, Konradowi Pietraszukowi, Przemysławowi Mrozowi, Vladyslavowi Leskiv, Monice Łabidze, Januszowi Kubiciowi, Patrykowi Marszałowiczowi.

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w imprezie, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych odbywających się w Centrum Kultury Fizycznej UMCS. Liczymy również na Państwa obecność w kolejnej edycji w 2016 roku!

    Aktualności

    Data dodania
    22 grudnia 2015