Zapraszamy na program "Metamorfoza"

Startujemy z naszą obiecaną niespodzianką.

Zajęcia "Metamorfoza" przeznaczone są dla osób pragnących poprawić wygląd sylwetki, kondycję oraz wydolność organizmu. Dzięki treningom opartym na wzmacnianiu mięśni oraz spalaniu tkanki tłuszczowej, można zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić ciało, zredukować cellulit, a także delikatnie zbudować masę mięśniową. Program "Metamorfoza" zakłada różne formy wysiłku w postaci m.in. tabaty, interwału oraz treningów z użyciem drobnych akcesoriów fitnessowych.

Czas programu będzie wynosił 2 miesiące. 

Zapisy! Osoby, które zapiszą się w dniach 14-21.02.2022 r., będą uprawnione do zakupu karnetu w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 299 zł. Po upływie terminu przedsprzedaży od dnia 22.02.2022 r. cena będzie wynosić 360 zł.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 17:00. Osoby, które zgłoszą swój udział drogą mailową, zostaną poinformowane o rozpoczęciu programu. 2-miesięczny program w swojej ofercie będzie zawierał:

  • analizę składu ciała za pomocą monitorów TANITA, które zbadają m.in całkowitą masę mięśniową, tkankę tłuszczową w procentach i kilogramach, całkowitą ilość wody w organizmie,
  • udział w zamkniętej grupie wsparcia,
  • małe grupy ćwiczących,
  • opiekę profesjonalnego trenera.

Zapisy należy wysyłać na adres e-mail: ckf@poczta.umcs.lublin.pl, w tytule wpisując METAMORFOZA. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie!

Z nami zbudujesz świetną sylwetkę!

    Aktualności

    Data dodania
    10 lutego 2022