Sprzedaż biletów i karnetów na zajęcia w CKF UMCS

Centrum Kultury Fizycznej UMCS 05.02.2018 r. (poniedziałek) o godz. 6:00 rozpocznie sprzedaż karnetów na zajęcia komercyjne w semestrze letnim w roku akademickim 2017/2018.

Oferowane zajęcia

W sprzedaży od 05.02.2018 dostępne będą karnety semestralne (obowiązujące w okresie od lutego do lipca 2018 r.) na następujące zajęcia:

 • aqua fitness,
 • spinning,
 • pływanie rekreacyjne,
 • nauka i doskonalenie pływania.

Sprzedaż biletów jednorazowych i biletów na lekcje indywidualne pływania oraz karnetów i biletów na siłownię OPEN trwa przez cały rok.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty zajęć rekreacyjnych CKF znajdują się na stronie internetowej: www.ckf.umcs.pl.

Zapisy na zajęcia oraz sprzedaż biletów i karnetów

Zapisy oraz sprzedaż biletów i karnetów odbywają się w kasie Centrum Kultury Fizycznej UMCS (ul. Langiewicza 22) w dniach:

 • poniedziałek – piątek w godz. 6:00-21.40,  
 • sobota – niedziela w godz. 7:50-20:00.

Dodatkowo istnieje możliwość elektronicznej rezerwacji zajęć nauki i doskonalenia pływania poprzez e-mail: ckf@umcs.pl. Osoba dokonująca rezerwacji zajęć za pośrednictwem poczty elektronicznej, po wcześniejszej konsultacji z pracownikiem Kasy CKF w sprawie dostępności miejsc w danej grupie, wpłaca całość kwoty z dopiskiem: Centrum Kultury Fizycznej, imię i nazwisko, termin i rodzaj zajęć (np. CKF, Jan Kowalski, dzieci- nauka od podstaw, poniedziałek 17.45) na konto: mBank S.A. Oddział korporacyjny Lublin 59 1140 1094 0000 2905 1600 1001. Przy odbiorze karnetu należy potwierdzić dowód wpłaty na konto UMCS.

Zniżki dla pracowników i absolwentów UMCS

Przypominamy, że pracownicy UMCS, chcący skorzystać ze zniżki, podczas zapisów powinni przedstawić zaświadczenie o pracy na Uczelni. Jednocześnie, zgodnie z Regulaminem korzystania z Pływalni Centrum Kultury Fizycznej, przy wejściach karnetowych są zobowiązani do okazywania dokumentu potwierdzającego zatrudnienie na UMCS (karnety są wejściami imiennymi i są przypisane do jednej osoby).

Absolwenci, chcąc skorzystać ze zniżek, powinni okazać Kartę Absolwenta UMCS.

Kontakt:

  Aktualności

  Data dodania
  1 lutego 2018