Nowe zajecia rekreacyjne w Centrum Kultury Fizycznej!

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia Joga Młodych. Sprzedaż karnetów w kasie CKF trwa. Planowane rozpoczęcie zajeć - 26.11.2014 r.

Joga Młodych to program jogi wykorzystujący ćwiczenia, pozycje, oddech i dźwięk. Specjalnie dobrane ćwiczenia pozwalają adeptom uwolnić się od stresu i wypracować niezbędną przestrzeń dla świadomego podejmowania właściwej strategii dla rozwiązywania wewnętrznych i zewnętrznych konfliktów. Przestrzeń zmiany niekorzystnych nawyków w pro-zdrowotne i pro-rozwojowe.

Dynamiczne medytacje Kundalini Jogi programu Joga Młodych to alternatywna odpowiedź na psychiczne ciśnienia i fizyczne wyzwania Ery Informacji. Regularna praktyka rozwija samokontrolę, przynosi spokój i kreatywność, pomaga w osiąganiu stanu odprężenia i umysłowego spokoju, buduje poczucie osobistej wartości, wyzwala oryginalność i uważność. Kundalini Joga to ponad 8000-letnia praktyka, nauka, trening człowieka dla realizacji pełni potencjału.

Narzędzia których używamy to:

  • Pranajamy – techniki oddechowe dla przyswojenia właściwej ilości tlenu do krwioobiegu. Według jogicznej nauki wolne i głębokie oddychanie rozwija cierpliwość i wytrzymałość.
  • Krije – jogiczne zestawy, które stymulują grupy mięśni, zwiększają witalność i wydajność aerobiczną, elastyczność fizyczną i umysłową, regulują układy ciała.
  • Relaksacja – integruje efekty praktyki i rozprowadza wytworzoną energię po całym organizmie, regeneruje.
  • Medytacja – przynosi spokój, klarowność i skupienie umysłu, stymuluje prospołeczną postawę i osobisty dobrobyt, aby odnosić sukces w wymagających okolicznościach. Dzięki medytacji, na trudne – wyzywające sytuacje zamiast odruchowo odreagować, świadomie odpowiadasz.

Rozumiesz, akceptujesz i wyrażasz prawdziwego siebie, jednocześnie zachowując uważność i szacunek dla otoczenia. "Jeśli chcesz się w życiu rozwijać i wzrastać, działaj, nie reaguj." "Szczęście jest prawem twojego urodzenia. Żyj nim!" "Utrzymaj a będziesz podtrzymany" - Yogi Bhajan – mistrz Kundalini Jogi

Więcej informacji: www.kundalinijogawlublinie.pl

Zajęcia:
poniedziałek 15:30 i środa 18:30
Pawilon Centrum Kultury Fizycznej UMCS, ul. Langiewicza 22

Informacje i zapisy:
satnamsirigian@gmail.com
tel. 607 810 324
www.kundalinijogawlublinie.pl

Zapraszamy na zajęcia pilotażowe 26.11 o 18:30. Wstęp wolny.

    Aktualności

    Data dodania
    17 listopada 2014