III Turniej o Puchar J.M. Rektora UMCS w Tenisie Ziemnym TENNIS CUP 2021

Centrum Kultury Fizycznej UMCS serdecznie zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego na III Turniej o Puchar Rektora UMCS w Tenisie Ziemnym „UMCS TENNIS CUP 2021”, organizowany w dniach 12-13 czerwca 2021 roku na kortach CKF przy ulicy Langiewicza 22 w Lublinie.

Rywalizacja odbywać się będzie zgodne z regulaminem Polskiego Związku Tenisowego w następujących konkurencjach: singiel i debel (również mikst) w kategoriach wiekowych: open (do 45 lat),  45+. Minimalna liczba uczestników w każdej kategorii to 4 osoby/pary.

Wszyscy zawodnicy otrzymają okolicznościowe dyplomy, a zwycięzcy zostaną uhonorowani dodatkowo pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Szczegółowe informacje o systemie rozgrywek oraz regulamin zawodów zostaną udostępnione 28 maja 2021 r. na stronie www.ckf.umcs.pl.

Zapisy

Aby wziąć udział w zawodach należy do 10 czerwca 2021 r. przesłać na adres tenisumcs@gmail.com skan wypełnionego formularza zgłoszeniowego:

 

 

 

Opłata wpisowa: 50 PLN od uczestnika plus 20 PLN za ewentualny dodatkowy start w innej kategorii. Opłatę należy uiścić w kasie Centrum Kultury Fizycznej UMCS przed rozpoczęciem turnieju.

Uwagi organizatora:

  • Zawodnicy muszą posiadać obuwie sportowe przeznaczone do gry na kortach ziemnych.
  • Uczestnicy są zobowiązani do przybycia na kort co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Kontakt:

Jarosław Mazurek- 508-068-609

Piotr Jasiulewicz- 724-725-360

    Aktualności