II Turniej o Puchar Rektora UMCS w Tenisie Ziemnym

Centrum Kultury Fizycznej UMCS serdecznie zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego na II Turniej o Puchar Rektora UMCS w Tenisie Ziemnym „TENNIS CUP 2018”, organizowany w dniach 25-27 maja 2018 roku na kortach CKF przy ulicy Langiewicza 22 w Lublinie.

Rywalizacja odbywać się będzie zgodne z regulaminem Polskiego Związku Tenisowego w następujących konkurencjach: singiel kobiet i mężczyzn, debel mężczyzn, mikst, w kategoriach wiekowych: open (do 40 lat), 40+. Minimalna liczba uczestników w każdej kategorii to 4 osoby/pary.

Wszyscy zawodnicy otrzymają okolicznościowe dyplomy, a zwycięzcy zostaną uhonorowani dodatkowo pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Szczegółowe informacje o systemie rozgrywek oraz regulamin zawodów zostaną udostępnione na stronie Centrum Kultury Fizycznej oraz w Wydarzeniu na Facebooku.

Zapisy

Aby wziąć udział w zawodach, należy do 23 maja 2018 r. zgłosić się osobiście do pokoju nr 05 w Centrum Kultury Fizycznej UMCS (ul. Langiewicza 22, Lublin; biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00) lub przesłać na adres ckf@umcs.pl skan wypełnionego formularza zgłoszeniowego:

  

 

Opłata wpisowa: 50 PLN od uczestnika niezależnie od liczby startów. Opłatę należy uiścić w kasie Centrum Kultury Fizycznej UMCS przed rozpoczęciem turnieju.

Uwagi organizatora:

  • Zawodnicy muszą posiadać obuwie sportowe przeznaczone do gry na kortach ziemnych.
  • Uczestnicy są zobowiązani do przybycia na kort co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Kontakt:

Maciej Surmacz
tel. 606 508 219, (81) 537 79 47

    Aktualności

    Data dodania
    15 maja 2018