Zbiórka koleżeńska i Dzień Kobiet na WHiA

#pomagamJulii oraz #dzieńkobiet – to hasła, jakie będą dominowały już 8 marca br. na Wydziale Historii i Archeologii UMCS.

W ramach zbiórki koleżeńskiej dla Julii Barabas, córki Pani dr Magdaleny Barabas z Wydziału Pedagogiki i Psychologii, z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Was:

# niezwykłe przysmaki

# upominki

# książki

#akcję: za mundurem panny sznurem – znajdź „chłopaka w mundurze” na miasteczku akademickim UMCS, zrób z nim zdjęcie, udostępnij na Instagramie i odbierz gadżet na Wydziale.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w godz. 9.00-14.00 na Wydział Historii i Archeologii, pl. M. Curie-Skłodowskiej 4A (parter, przy windach).

Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na pomoc dla 18-letniej Julii Barabas, która obecnie przebywa w klinice Budzik w Olsztynie.


Zostało jeszcze kilka dni, podczas których można dodatkowo dokonywać wpłat na zrzutkę. W wyrazie solidarności, wsparcia i chęci niesienia pomocy Pracownikom UMCS i ich rodzinom informujemy, że Fundacja Akademia Odkrywców Sportu UMCS utworzyła zbiórkę na portalu zrzutka.pl, poprzez którą można wpłacać dowolne środki pieniężne i tym samym pomóc rodzinie Julii. Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/vf6493.

    Aktualności

    Data dodania
    8 marca 2023