TOEIC – Egzamin, 3.12.2016

W dniu 3 grudnia 2016 roku w Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej odbyła się kolejna sesja międzynarodowego egzaminu TOEIC z języka angielskiego w ramach promocji „TOEIC dla wszystkich.”

Na egzamin zarejestrowało się ponad 106 kandydatów i był on równocześnie administrowany przez licencjonowanych egzaminatorów z naszego Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych w 3 aulach: na Wydziale Ekonomicznym, Wydziale Prawa oraz Wydziale Humanistycznym UMCS. Było to niewątpliwie kolejne ogromne przedsięwzięcie certyfikacyjne na naszym Uniwersytecie.

Uznawany na całym świecie egzamin TOEIC jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego w środowisku pracy. Jest on przeznaczony dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych w zakresie rozumienia ze słuchu oraz czytania.  Mierzy poziom znajomości językowej od początkującego po zaawansowany (od A1 do C1) podczas jednej sesji egzaminacyjnej.

Certyfikaty TOEIC to uznawane przez tysiące firm dokumenty potwierdzające poziom zaawansowania z języka angielskiego. To cenny dodatek do CV oraz możliwość odniesienia swojego poziomu do skali stosowanej na całym świecie. Certyfikaty TOEIC są na ministerialnej liście dla Urzędu Służby Cywilnej i w postępowaniu doktorskim, a także jako podstawa do zaliczenia lektoratu.

Liczymy na to, że podobna oferta egzaminacyjna TOEIC przygotowana przez Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS we współpracy z ETS Global spotka się w przyszłości z równie dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów jak i pracowników naszego Uniwersytetu. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych sesjach egzaminu - najbliższa sesja odbędzie się 20 maja 2017 roku. Polecamy również kursy językowe przygotowujące do egzaminu TOEIC w Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Szczegóły na naszej stronie.

Galeria zdjęć:

    Wydarzenia

    Data dodania
    7 grudnia 2016