Relacja ze spotkania przedświątecznego CNiCJO

17 grudnia br. odbyło się przedświąteczne spotkanie Pracowników oraz Emerytów Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Stworzyło ono okazję do wielu ciepłych rozmów oraz wspomnień, również Tych, którzy już od nas odeszli, ale na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

To miłe spotkanie stało się pretekstem do oficjalnego pożegnania naszej Koleżanki mgr Ewy Sadowskiej-Wolskiej, która w bieżącym roku przeszła na emeryturę.  Zawsze będziemy serdecznie wspominać Ewę jako dobrego Człowieka i wspaniałą Koleżankę, która pełniąc przez wiele lat różne funkcje dzielnie wspierała naszą jednostkę, również w bardzo trudnych chwilach. 

Gościem Wigilii CNiCJO UMCS był również JM Rektor UMCS - profesor dr hab. Stanisław Michałowski, który łamiąc się opłatkiem złożył wszystkim Pracownikom Centrum życzenia pełnych radości i życzliwości Świąt Bożego Narodzenia oraz spokoju i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2016. Aby tradycji stało się zadość, na koniec nie zabrakło wspólnego kolędowania :)

Fot. M. Allitt i M. Chmielewska

    Wydarzenia

    Data dodania
    18 grudnia 2015