Egzamin TOEIC w CNiCJO UMCS

Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS zachęca wszystkich pracowników do wzięcia udziału w certyfikowanym egzaminie z języka angielskiego TOEIC (Test of English for International Communication) Listening and Reading.

Jest to najczęściej wybierany na świecie egzamin językowy, do którego rocznie podchodzi ok. 7 milionów kandydatów. Certyfikat TOEIC uznawany jest przez ponad 14 000 firm i korporacji na całym świecie, a także skupia się na praktycznej stronie i roli języka. Efektem podejścia do tego egzaminu będzie uzyskanie powszechnie uznawanego certyfikatu, stanowiącego potwierdzenie kompetencji językowych.

Zapraszamy do zarejestrowania się na najbliższą sesję egzaminu TOEIC organizowaną przez Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS, która odbędzie się 20 maja br. Koszt udziału w egzaminie wynosi 50 zł (koszt wykupienia certyfikatu to 245 zł; wykupienie certyfikatu nie jest konieczne).

Szczegółowe informacje o egzaminie

Przykładowy test egzaminacyjny TOEIC

Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS zaprasza także na krótki (30h) kurs przygotowujący do egzaminu TOEIC. W jego ramach poznają Państwo najważniejsze techniki egzaminacyjne. Kurs trwa od 13 marca br. do 15 maja br. i będzie się odbywał w siedzibie Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS w poniedziałki w godz. 18:00-20:15. Koszt udziału to 399 zł.

Szczegółowe informacje mogą Państwo otrzymać w sekretariacie CNiCJO UMCS - nr tel.: 81 533 33 63, e-mail: kursy@umcs.pl.

    Wydarzenia

    Data dodania
    16 marca 2017