Animacja "KONIEC" na Splat!FilmFest

Zapraszamy wszystkich na pokaz animacji „KONIEC”, która zakwalifikowała się do Splat!FilmFest – International Fantastic Film Festival (26 listopada – 02 grudnia 2018) – w Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12.

Harmonogram festiwalu:http://www.splatfilmfest.com/index.php/program-lublin/

Animacja „KONIEC” jest projektem kolektywnym, wykonanym przez Koło Naukowo-Artystyczne FRAKCJA SUCHA działajace na WA UMCS w Lublinie. W skład grupy pracującej nad animacją wchodzą członkowie koła t.j. opiekun koła mgr Andrzej Mosio, wiceprezes Katarzyna Wołczyńska - główny pomysłodawca i koordynator projektu, sekretarz koła Kinga Lewicka oraz członkowie: Tomasz Belew, Dagmara Chmiel, Stanisław Kamiński, Maciej Kędrak, Svitlana Kochanova, Adrianna Okurowska, Hanna Popruha, Miriam Poździk, Klaudia Surmacz, Szymon Szymański, Marija Zinchenko.

Kadry filmu animowanego wykonane są w technice grafiki warsztatowej - monotypii. Do stworzenia pracy potrzebnych było około 1000 grafik. Animacja przedstawia surrealistyczny sen po śmierci człowieka. Składa się z urywków życia bohatera. Możemy doszukiwać się w nich skojarzeń z naszego życia.

    Aktualności

    Data dodania
    24 listopada 2018