Sprawdź ważność konta bibliotecznego BG UMCS

UWAGA STUDENCI i PRACOWNICY UMCS!

Każdy czytelnik powinien zalogować się do swojego konta bibliotecznego i sprawdzić w danych kontaktowych datę ważności konta.

Jeżeli upłynął termin ważności konta bibliotecznego, należy wysłać prośbę o aktualizację konta na adres: cyrkul@umcs.lublin.pl.

Jeżeli konto czytelnika jest ważne na bieżący semestr roku akademickiego lub bieżący rok kalendarzowy, to, mimo, że czytelnik ma blokadę na wypożyczanie zbiorów drukowanych, może się logować swoim numerem konta bibliotecznego i własnym hasłem konta bibliotecznego do zasobów elektronicznych i korzystać z nich spoza sieci UMCS.

 UWAGA!

Jeżeli są Państwo pracownikami lub studentami UMCS a do tej pory nie założyliście osobistego konta bibliotecznego w Bibliotece Głównej UMCS należy skontaktować się z Wypożyczalnią : cyrkul@umcs.lublin.pl.

W treści maila :

- w wypadku studentów UMCS należy podać swoje dane: wydział, kierunek studiów i numer albumu (nr legitymacji)

- w wypadku pracownika UMCS – należy wypełnić deklarację czytelnika , zeskanować ją i dołączyć do maila

Pracownicy i studenci UMCS mają dostęp do licencjonowanych zasobów elektronicznych z dowolnych komputerów poza siecią UMCS. Warunkiem połączenia jest posiadanie ważnego konta bibliotecznego. Przy logowaniu należy wpisać nr karty bibliotecznej oraz hasło konta bibliotecznego.

    AKTUALNOŚCI

    Data dodania
    16 kwietnia 2020