Laureatki Nagrody Ministra

.

Miło nam poinformować, iż dr Renata Gozdecka oraz mgr Anna Mazur z Wydziału Artystycznego UMCS, dnia 12 października 2015 otrzymały z rąk Pani Minister prof. dr hab. Leny Kolarskiej-Bobińskiej nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągniecia dydaktyczne. Tegoroczna uroczysta gala odbyła się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznawane są corocznie za wybitne osiągnięcia naukowe lub naukowo-techniczne (w trzech kategoriach: badań podstawowych, badań na rzecz rozwoju społeczeństwa i badań na rzecz rozwoju gospodarki), za wybitne osiągnięcia naukowe, za osiągnięcia w opiece naukowej i dydaktycznej, za całokształt dorobku naukowego oraz za osiągnięcia organizacyjne.

Nagroda dla naszych wykładowców przyznana została za opracowanie nowatorskiego programu kompleksowych działań edukacyjnych oraz kierowanie realizacją innowacyjnych zajęć kształcących kompetencje dydaktyczne w zakresie edukacji artystycznej. Na uroczystości obecna  była Prorektor ds. Kształcenia prof. dr hab. Barbara Hlibowicka-Węglarz.

Link do strony MNiSW:
http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/tegoroczne-nagrody-ministra-rozdane.html

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    12 października 2015