Dołącz do Creative Lab.!

Jesień to czas powrotu studentów na uczelnie, ale nie musi oznaczać powrotu do studenckiej monotonii. Można urozmaicić ten czas różnymi sposobami. Creative Lab. to jeden z nich!

Miasto Lublin i Startup Academy przygotowują specjalny cykl warsztatów o nazwie Creative Lab., skierowany do studentów kierunków kreatywnych lubelskich uczelni wyższych, który pomoże im przekuć ich pasję w biznes.

Biorąc udział w warsztatach studenci będą mieli okazję pogłębić nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. W czasie ich trwania trenerzy opowiedzą o obecnie funkcjonujących trendach startupowych, a także wskażą genezę porażek oraz sukcesów wielu firm. Na pewno nikt nie będzie się nudził.

Studenci, w ramach programu, mogą wziąć udział w 4 warsztatach obejmujących tematykę tj. kreowanie pomysłów na biznes, sposoby generowania przychodów, tworzenie modeli biznesowych, testowanie pomysłu z zastosowaniem metody Lean Startup, badanie potrzeb klienta czy marketingu i sprzedaży. Uczestnicy będą mieli również okazję stworzyć swoje pierwsze kampanie marketingowe na Facebook’u i Google AdWords, gdzie będą mogli puścić wodzę fantazji i wykorzystać swoją kreatywność.

Podczas warsztatów studenci poznają również sposoby i metody, których wykorzystanie pozwoli im na zbudowanie własnego biznesu bez ponoszenia wielkich kosztów. Kreatywne pomysły studentów to doskonałe źródło innowacji, a udział w programie to szansa, aby ujrzały one światło dzienne.

Choć program skierowany jest do studentów kierunków kreatywnych, to pojęcie rozumiane bardzo szeroko. W warsztatach mogą wziąć udział studenci typowych kierunków artystycznych jak grafika czy malarstwo, poprzez produkcję medialną, a na architekturze kończąc.

Warsztaty poprowadzone zostaną przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu - Tomasza Jabłońskiego i Damiana Strzelczyka, założycieli Startup Academy - najbardziej intensywnego programu dla osób rozpoczynających przygodę z własnym biznesem.

Szkolenia będą się odbywać w dniach 16, 19, 25 i 26 listopada w Akademickim Centrum Kultury Chatka Żaka w godzinach 10:00-18:00.

Wszyscy zainteresowani studenci mogą zarejestrować się na stronie: www.creativelab.startupacademy.pl poprzez wypełnienie formularza do 8 listopada.

Jeśli masz pomysł na biznes lub dopiero go poszukujesz, zgłoś się do programu Creative Lab i dowiedz się, jak możesz samodzielnie i po godzinach pracować nad swoim przyszłym biznesem.

Cykl warsztatów Creative Lab. organizowany jest w ramach projektu „Kreatywne Przemiany” realizowany w ramach Programu Rewitalizacji dla Lublina na lata 2017-2023 (etap dotyczący Śródmieścia).

    Aktualności

    Data dodania
    25 października 2017