Nowy film promocyjny UMCS!

Miło nam poinformować o nowym spocie promocyjnym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Prezentujemy w nim sylwetki czterech osób - absolwentów UMCS. To właśnie z ich perspektywy pokazujemy możliwości, jakie daje kształcenie na naszej Uczelni.

Za pomocą lekkiej i przyjaznej konwencji, w jakiej został wykonany film, ukazujemy różnorodne ścieżki kształcenia na UMCS, wsparte o dodatkowe możliwości realizowania swoich pasji i zainteresowań.

Główni bohaterowie to czterej absolwenci UMCS reprezentujący różne obszary nauk: ścisły, społeczny, ekonomiczny i humanistyczny. Doświadczenia zdobyte przez te osoby właśnie podczas studiów na naszej Uczelni mają bezpośrednie przełożenie na ich dalsze perspektywy zawodowe.

W spocie przekazujemy naszym kandydatom na studia, że warto zostać absolwentem Uczelni, która niezmiennie, od kilku lat zajmuje 1. miejsce w województwie lubelskim w kategorii „prestiż pracodawców” w ogólnopolskim rankingu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

Co dla młodych ludzi oznacza dziś sukces? Jak może wyglądać ich przyszłość i dlaczego warto wybrać akurat UMCS? Odpowiedź m.in. na te i inne pytania znajdziecie Państwo w nowym spocie promocyjnym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Zapraszamy do oglądania na stronie Kandydat!


Oryginalna informacja ukazała się na stronie http://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,33,nowy-film-promocyjny-umcs,37744.chtm#page-1

    Wydarzenia

    Autor
    Katarzyna Kołbut
    Data dodania
    23 czerwca 2016