A recipe for business English: Professional Learning Objectives, Business Vocabulary And Skills-Based Activities

11 czerwca 2018r. gościliśmy w CNiCJO UMCS pana Roba Dean’a, szkoleniowca i konsultanta ds. nauczania języka angielskiego m.in. na poziomie akademickim. Szkolenie / warsztat był poświęcony nauczaniu języka biznesu w okresie globalizacji i szybkiego rozwoju technologicznego.

Rob Dean w bardzo ciekawy sposób i w wyjątkowo miłej atmosferze przedstawił kilka zagadnień, obszarów pracy ze studentami, które mogą wpłynąć na ich lepsze wyniki w poznawaniu języka obcego, a tym samym na przyszłe sukcesy w pracy.

Była więc mowa o motywowaniu studentów, doskonaleniu ich praktycznych umiejętności komunikowania się i umiejętności językowych, użyciu nowych technologii, a przede wszystkim zwróceniu uwagi na praktyczne ćwiczenia komunikacyjne w trakcie zajęć.

Lektorzy mieli również możliwość zapoznania się z najnowszym podręcznikiem Wydawnictwa Pearson do nauczania języka biznesu - Business Partner.

Szkolenie / warsztat zostało zorganizowane przez Wydawnictwo Pearson i lektorów języka angielskiego na Wydziale Ekonomicznym.

Bardzo dziękujemy pani Ewelinie Sikorze i pracownikom Pearson na możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia pana Roba Dean’a.

Zdjęcia A. Jaworska, L. Siedlaczek

    Wydarzenia

    Data dodania
    12 czerwca 2018