Konkurs na Mapping na Noc Kultury (do 01.05.2020)

ozdzielczość animacji to 1200×1920 pixeli fullHD, rozszerzenie: MOV, 25f/s, kodek H264 lub dxv. Czas trwania animacji to minimum 2, a maksymalnie 20 minut

Warsztaty Kultury po raz kolejny ogłosiły konkurs na mapping, będący częścią festiwalu Noc Kultury. Nasz student osiągnął sukces podczas zeszłorocznej edycji. Wiemy więc, że macie wiele do zaoferowania!

Lubelska Noc Kultury to prawdziwe święto świetlnych instalacji i pokazów w przestrzeni miejskiej. Od kilku edycji w programie pojawia się także mapping. W tym roku w czerwcu podczas festiwalu odbył się pierwszy konkurs na tego typu realizację. Wszystkie nadesłane prace zostały wyświetlone na ścianie budynku w ścisłym centrum miasta, a zwycięzca zgarnął 5000 zł. Umknęło Ci? A może zadanie wydało Ci się za trudne i teraz żałujesz? Nic straconego. Konkurs powraca! 

Informacje praktyczne:

Termin dostarczenia przez organizatora siatki budynku: początek listopada 2019

Termin nadsyłania zgłoszeń przez uczestników: do 1 maja 2020

Rozstrzygnięcie konkursu: Noc Kultury 6 czerwca 2020

Miejsce projekcji / budynek konkursowy: fasada Pałacu Czartoryskich w Lublinie

Dla kogo: konkurs przeznaczony dla osób pełnoletnich, twórców indywidualnych i grup

Nagroda: 5000 netto

Animacja zgłoszona do konkursu powinna być dostosowana do siatki budynku udostępnionej przez Organizatora. Rozdzielczość animacji to 1200×1920 pixeli fullHD, rozszerzenie: MOV, 25f/s, kodek H264 lub dxv. Czas trwania animacji to minimum 2, a maksymalnie 20 minut, ale organizator zastrzega sobie prawo, by poprosić autora o skrócenie pracy, ze względu na dużą ilość zgłoszeń.
Zainteresowani mogą dostać dokładne wytyczne i siatkę budynku na swojego maila. Wystarczy wypełnić formularz on-line, a na początku listopada Warsztaty Kultury w Lublinie prześlą bezpośrednio wszelkie niezbędne informacje potrzebne do udziału w konkursie.

    Konkursy sztuki - weź udział!

    Autor
    Renata Gogol
    Data dodania
    15 października 2019