Konkurs fotograficzny "Tradycja w obiektywie" (do 31.10.2020) oraz muzyczny "Scena Otwarta" (do 16.11.2020)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach "Tradycja w obiektywie" i Scena Otwarta, które są częścią 30. edycji festiwalu Mikołajki Folkowe. To najstarszy w Polsce oraz jeden z największych festiwali muzyki folkowej, który odbędzie się w dniach 10-13 grudnia w Chatce Żaka.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ludowej „Mikołajki Folkowe"

Jego celem jest popularyzacja kultury tradycyjnej, przedstawienie jej w sposób atrakcyjny i zrozumiały dla współczesnego odbiorcy, jak również edukacja – próba zainteresowania młodych ludzi wartościami tradycyjnej kultury rodzimej oraz innych krajów, oraz przełamywanie stereotypów i uprzedzeń pomiędzy narodami poprzez poznawanie ich tradycji i kultur.

 "Tradycja w obiektywie"

Konkurs skierowany do wszystkich fotografów, których inspiruje folklor i kultura tradycyjna. Zdjęcia mogą przybrać różnego rodzaju formy, takie jak fotoreportaż, fotografia dokumentalna, artystyczna, czy obyczajowa. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października.

Wydarzenie na Facebooku

Regulamin 

 Scena Otwarta

Konkurs muzyczny dla młodych zespołów folkowych, będący jednym z głównych wydarzeń festiwalu. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada

Regulamin

    Konkursy sztuki - weź udział!

    Autor
    Renata Gogol
    Data dodania
    5 października 2020