Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli pracujesz w administracji UMCS, otrzymasz do pracy służbowy komputer. Aby zalogować się do jego systemu, użyj identyfikatora i hasła Twojego konta UMCS.
Jeśli nie pracujesz w administracji UMCS, możesz mieć służbowy komputer, jeśli Twoja jednostka go zamówi. Możesz na nim utworzyć własne konto. Zalecamy z powodów bezpieczeństwa, aby nie było to konto z uprawnieniami administratora systemu.
Każda osoba, która pracuje w UMCS i korzysta ze służbowego komputera, może zamówić u nas system operacyjny Windows (Sprawdź, jak zamówić system Windows)
Na komputerze musisz mieć program antywirusowy (Zobacz, jak zamówić antywirus).
Możesz też mieć na komputerze, jeśli Twoje stanowisko tego wymaga:
W wyjątkowych sytuacjach możesz uzyskać dostęp do VPN, żeby zdalnie połączyć się z siecią UMCS spoza terenu Uczelni (Więcej informacji o VPN).
Jeśli pracujesz na wydziale:
Skontaktuj się z informatykiem lub informatyczką Twojego wydziału (Zobacz wykaz osób).
Jeśli pracujesz w innej jednostce UMCS:
tel. 81 537 26 03
serwis@mail.umcs.pl