Poniedziałek 30.05.2022r. ECOTECH-COMPLEX Seminar. Where Research Meets Applications pt."StethoMe - domowy stetoskop z modułem sztucznej inteligencji. Od pomysłu do wdrożenia na rynek. Medtechowy start-up na regulowanym rynku wyrobów medycznych."

Seminaria „ECOTECH-COMPLEX Seminar” stanowią platformę dyskusji w zakresie badań naukowych zorientowanych na zastosowania – zarówno badań aplikacyjnych, jak i prac rozwojowych. Zacieśnienie współpracy pomiędzy sferą nauki i gospodarki wymaga ciągłego dialogu, a podejmowane wyzwania badawcze, zwłaszcza o charakterze interdyscyplinarnym i wielodziedzinowym, powinny przyczyniać się do integracji rozproszonego środowiska naukowego i tym samym do kreowania wysokiej jakości badań oraz prac rozwojowych.

Szanowni Państwo,
 
zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach ECOTECH-COMPLEX Seminar. Where Research Meets Applications, które odbędzie się w poniedziałek 30 maja 2022r. 

Najbliższe seminarium nosi tytuł "StethoMe - domowy stetoskop z modułem sztucznej inteligencji. Od pomysłu do wdrożenia na rynek.  Medtechowy start-up na regulowanym rynku wyrobów medycznych." i rozpocznie się o godzinie 14:00.
 
Prelegentką będzie Pani Dr Honorata Hafke-Dys.
Innowatorka i liderka w zakresie prowadzenia badań naukowych z ponad 15  letnim doświadczeniem. Pomysłodawczyni i współzałożycielka StethoMe - pierwszego na świecie stetoskopu z modułem sztucznej inteligencji.  Ukończyła studia z zakresu optyki, a następnie akustyki na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Uzyskała tez stopień doktora z zakresu biofizyki. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji naukowych i prezentacji konferencyjnych, w tym prelekcję na konferencji TEDx. Laureatka nagrody Młodych Naukowców przyznawanej przez European Acoustics Association oraz Nagrody Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza za odkrycie nowego mechanizmu przetwarzania dźwięku. Prywatnie mama Heli i Herbiego, tańczy hip-hop, ma trzy koty i zawsze za dużo pomysłów.
 
Spotkanie odbędzie się w formule online w aplikacji MS Teams. Udział jest bezpłatny, a w celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. Na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji i link do udziału w spotkaniu.
 
Kontakt w sprawie organizacji seminarium: ecotech@umcs.pl
 
Zapraszamy!
Zespół Centrum ECOTECH-COMPLEX UMCS
 

"StethoMe - domowy stetoskop z modułem sztucznej inteligencji. Od pomysłu do wdrożenia na rynek. Medtechowy start-up na regulowanym rynku wyrobów medycznych."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanym niżej zakresie przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5 20-031 Lublin w celu wzięcia udziału w seminarium organizowanym przez Centrum ECOTECH-COMPLEX w dniu 30.05.2022r. oraz otrzymania powiadomienia o terminach kolejnych seminariów z cyklu.

Upłynął termin przyjmowania zgłoszeń

    Aktualności

    Data dodania
    19 maja 2022