Wynajem przestrzeni na catering i ekspozycję sztuki

Centrum ECOTECH-COMPLEX oferuje przestrzeń o powierzchni 601,37 m², którą można wykorzystać do organizacji cateringu, a także ekspozycji sztuki.

Zaplecze kuchenne o łącznej powierzchni 71,68 m² podzielonej na sekcje (bufet, magazyn, zmywalnia) wyposażone jest w płytę indukcyjną, dwie lodówki, dwa zlewozmywaki dwukomorowe oraz zestaw szaf i blat do serwowania, co pozwala na wygodne przechowywanie artykułów spożywczych i zastawy, a także dyskretne przygotowanie dań do wydania uczestnikom szkoleń i konferencji.

Serwowanie dań może odbywać się w Sali bufetowej, w której znajduje się 7 stolików i 28 krzeseł oraz w hallu na poziomie -1, gdzie można ustawić szwedzki stół i stoliki koktajlowe*.  Ponadto obok zaplecza kuchennego umiejscowione jest pomieszczenie o powierzchni 50,76 m² wyposażone w 4 sofy i niskie stoliki.

Nasi goście mogą również skorzystać z profesjonalnej szatni, która zlokalizowana jest na poziomie -1. Zespół sanitariatów znajduje się w bocznej części korytarza na każdej kondygnacji.

*Nie dysponujemy stołami bankietowymi ani stolikami koktajlowymi, które widoczne są na zdjęciach hallu na poziomie -1. Tego typu wyposażenie Najemca zapewnia we własnym zakresie, podobnie jak usługi cateringowe, które nie wchodzą w zakres działalności Centrum.

Opis budynku nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego