Ruszają spotkania z mangą i anime w Czytelni Komiksu!

Mamy przyjemność ogłosić nowy cykl, który będzie miał miejsce w Czytelni Komiksu BG UMCS! 

Grupa My Fandom Academia i Lubelski Fandom Mangowy w dniu 25.05.2023, g. 16:00, zapraszają na prelekcję:

„MAMO, ZOSTAW TEN CZAJNIK! WZLOTY I UPADKI RODZINY TODOROKICH”

Każdy, kto oglądał Boku no Hero Academia zgodzi się, że rodzina Todorokich zasługuje na osobne anime lub sitcom. Spotkajmy się i przyjrzyjmy razem ciekawostkom oraz teoriom zgromadzonym wokół tej sześcioosobowej mieszanki ognia i lodu, o których nie mieliście pojęcia!

Spotkanie poprowadzi Kaja „Stary” Kowalska – założycielka Lubelskiego Fandomu Mangowego i człowiek pełen pomysłów. Cosplayerka, regularnie bywa na wielu polskich konwentach.

Prelekcja jest organizowana w ramach cyklu spotkań poświęconych tematyce mangi, anime oraz szeroko rozumianej kultury japońskiej "Spotkania z mangą i anime". 

My Fandom Academia: kameralna grupa zrzeszająca głównie lubelskich fanów Boku no Hero Academia. Spotyka się regularnie, by dyskutować o swojej ulubionej mandze oraz anime. Organizuje też cosplayowe sesje zdjęciowe.

Lubelski Fandom Mangowy: licząca ponad 250 osób grupa lubelskich miłośników mangi i anime. Organizuje regularne spotkania otwarte dla wszystkich, podczas których można porozmawiać o ulubionych seriach i poznać osoby o podobnych zainteresowaniach.

Dziękujemy głównym organizatorom cyklu i serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich fanów mangi, anime, komiksu i kultury japońskiej - mamy nadzieję, że "Spotkania z mangą i anime" staną się stałym, comiesięcznym punktem programu dla osób, które chcą porozmawiać o ulubionych tytułach i współtworzyć środowisko o podobnych zainteresowaniach!

Przypominamy, że w Czytelnik Komiksu (pierwsze piętro, nowszy budynek BG UMCS przy ul. Radziszewskiego 11)  obecnie znajdziecie ponad 5000 pozycji, w tym okolo 1200 tytułów mangowych.

    AKTUALNOŚCI

    Data dodania
    24 maja 2023