Zaproszenie na piknik dla pracowników i absolwentów UMCS

W imieniu JM Rektora UMCS, prof. dr. hab. Stanisława Michałowskiego, pragniemy zaprosić byłych i obecnych pracowników naszej Alma Mater na piknik dla pracowników i absolwentów UMCS, który odbędzie się 14 września 2019 r. w Ogrodzie Botanicznym UMCS.

Gwiazdą tego wyjątkowego wydarzenia, połączonego ze Zjazdem Absolwentów UMCS z okazji Jubileuszu 75-lecia Uczelni, będzie Urszula, która zaśpiewa swe największe przeboje przy akompaniamencie zespołu Tomasz Momot Orkiestra.

Ze względów organizacyjnych, a przede wszystkim bezpieczeństwa – podobnie jak w latach poprzednich – do uczestnictwa w pikniku uprawniały będą specjalne karnety.

Miejsce i czas wydawania karnetów wstępu:

Dział Organizacyjno-Prawny UMCS
Rektorat UMCS, XIII piętro, p. 1301
(pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5)

2-13 września 2019 r.
w godz. 9:00-14:00

Zasady wydawania karnetów wstępu:

 • Jednemu pracownikowi/emerytowi przysługuje jeden karnet uprawniający do wejścia jednego pracownika/emeryta wraz z jedną dorosłą osobą towarzyszącą;
 • Wstęp dzieci tylko w towarzystwie dorosłej osoby posiadającej karnet.

Szczegółowe, stale aktualizowane informacje dot. pikniku dla pracowników i absolwentów UMCS znajdą Państwo na stronie: www.piknik.umcs.pl

Absolwentów prosimy o wcześniejszą rejestrację internetową na stronie www.piknik.umcs.pl. 

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego karnety zostaną przesłane na wskazane przy rejestracji adresy mailowe. Wydrukowane bilety należy okazać ochronie bezpośrednio przed wejściem na Piknik.

Sedecznie zapraszamy!
Dział Organizacyjno-Prawny UMCS

  Aktualności

  Autor
  Emilia Olszak
  Data dodania
  25 czerwca 2019