Występ naszej absolwentki w Szansie na Sukces

W niedzielę 30 października o 15:15 został wyemitowany odcinek Szansy na Sukces z udziałem zespołu Piersi, w którym wystąpiła Agnieszka Marta Skubis (mieszkanka województwa lubelskiego).

- Długo szukałam swojej drogi, bo każdy z nas chce robić coś w życiu, w czym czuje się dobrze. Zaczęłam od studiów inżynierskich, skończyłam gospodarkę przestrzenną. Następnie uderzyłam troszkę w kierunku prawa, ale jednak to nie było to. Skupiłam się na architekturze obrazu, ale jednak cały czas coś mnie determinowało, żeby skupć się wokół muzyki, bo to ona cały czas do mnie ciągnęła, więc zrobiłam jeszcze studia muzyczne. Jestem instruktorem muzycznym, pracuję w GOK-u w Księżpolu. Lubię śpiewać i grać, dlatego cieszę się, że tu jestem – mówiła w programie.

Od najmłodszych lat związana była z Janowem Lubelskim. Na miasto sowich studiów wybrała Lublin. To właśnie tu skończyła Edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Artystycznym UMCS. Ukończenie studiów muzycznych pozwoliło jej realizować się jako instruktor muzyczny i dyrygent.

Jest także aktywnie działającą druhną Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogalach (gmina Księżpol, powiat biłgorajski).

W życiu spełnia swoje marzenia, czyli robi to co kocha – śpiewa, gra, pomaga innym jako strażak ratownik i dalej chce to robić.
Jak podobał się Wam jej występ?
Do obejrzenia na:
https://vod.tvp.pl/programy,88/szansa-na-sukces-odcinki,285184/odcinek-5,S01E05,377328

    Aktualności

    Autor
    Julia Maj
    Data dodania
    15 listopada 2022