Wirtualny Kampus UMCS

Zapraszamy Pracowników naukowych UMCS do wykorzystywania w procesie dydaktycznym platformy Wirtualny Kampus, która umożliwia realizowanie celów edukacyjnych za pośrednictwem Internetu, w systemie e-learning oraz blended learning. Od roku akademickiego 2017/2018 Wirtualny Kampus jest dostępny pod nowym adresem https://kampus.umcs.pl/, w nowej, przyjaznej dla użytkownika odsłonie, z nowymi funkcjonalnościami. Nową dogodnością dla nauczycieli akademickich i studentów jest logowanie się do Wirtualnego Kampusu jak do serwisu USOSweb, bez konieczności zakładania konta.

Na Wirtualnym Kampusie przygotowaliśmy dla Pracowników naukowych kursy online wprowadzające w nowoczesne technologie kształcenia na odległość, organizujemy też szkolenia stacjonarne i prowadzimy konsultacje indywidualne.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Biuro ds. Zdalnego Kształcenia
ul. Weteranów 18 (Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Polonii i Cudzoziemców)
II piętro, pok. 4
tel. (81) 537 61 81
e-mail: kampus@umcs.pl.

Jednocześnie informujemy, że 31 marca 2019 r. zostanie ostatecznie wyłączony tzw. „stary” Wirtualny Kampus (http://kampus.umcs.lublin.pl/). Do tego dnia Autorzy kursów mogą przenosić swoje kursy ze starego Wirtualnego Kampusu na nowy (szczegółowe informacje i instrukcje znajdą Państwo tutaj ).

 

Zapraszamy!

 

    Aktualności

    Autor
    Emilia Olszak
    Data dodania
    22 października 2018