UMCS gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już po raz kolejny Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z okazji 31. finału przygotowaliśmy kilka ciekawych aukcji. Serdecznie zachęcamy do ich udostępniania oraz licytacji. Aukcje dostępne są do niedzieli, 12 lutego 2023 r.

Zapraszamy do udziału w następujących aukcjach:

 • Prywatny koncert od muzyków z UMCS

„Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i całe życie” Platon

Muzyka to uczta dla duszy i ciała. Naukowo udowodniono że zmniejsza stres, łagodzi lęki, zwiększa poziom endorfin w organizmie. Świat pędzi nieprzerwanie, a stres to nieodłączna część naszego życia.

A gdyby tak, na 45 minut zatrzymał się świat?

Zapraszamy do udziału w aukcji, w której wylicytujesz 45 minutowy Recital Muzyczny wyjątkowych Artystów z Wydziału Artystycznego UMCS.

Link do aukcji


 • Zmierz się z mikrofonem i daj się usłyszeć – Dzień w Akademickim Radiu Centrum

Każdy może zostać redaktorem i dołączyć do ekipy Radia Centrum! Sprawdź się w jednej z najpopularniejszych rozgłośni radiowych na Lubelszczyźnie, którego fale codziennie towarzyszą tysiącom mieszkańców. Przygotuj i zredaguj serwisy informacyjne w popołudniowym programie „GODZINY SZCZYTU”. 

Spędź dzień w studiu emisyjnym i reżyserce poznając tajniki doświadczonych redaktorów.

Jaki mają sposób by rozpocząć serwis skoro świt? Co jest ulubionym sposobem dziennikarzy na trudnych rozmówców? Jakie są słowa i tematy tabu?

Link do aukcji


 •  Odkryj magię spotkań w Botaniku – Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na własny event

Zabierz swoich bliskich i spędź z nimi czas w bajecznych okolicznościach przyrody. Relaks wśród kojącej zieleni, a do tego zabawy z animatorem i przy ognisku. Ogród Botaniczny UMCS to niekwestionowanie najlepsze miejsce w Lublinie na urodziny, wieczór panieński/kawalerski, imprezę integracyjną, chill z paczką Twoich znajomych.

Już po raz kolejny Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z okazji 31. finału przygotowaliśmy kilka ciekawych aukcji. Serdecznie zachęcamy do ich udostępniania oraz licytacji. Aukcje dostępne są do niedzieli, 12 lutego 2023r.

Ty wybierasz termin i zbierasz ekipę, a my zajmiemy się resztą. Do Waszej dyspozycji będzie opiekun imprezy, osoba zajmująca się ogniskiem, a jeśli chcesz przygotować wydarzenie dla najmłodszych również animator/iluzjonista. Na życzenie dostępna również opcja zwiedzania Dworku Kościuszków, lub szklarni z egzotycznymi roślinami. Doskonała zabawa gwarantowana. Na pamiątkę zabierzesz sobie nie tylko najlepsze wspomnienia, ale też zdjęcia z fotobudki.

Maksymalna liczba uczestników 35 osób. Termin rezerwacji do końca września 2023. 

Link do aukcji


 •  Analiza potencjału MBTI kluczem do sukcesu – warsztaty szkoleniowe

Kwestionariusz MBTI jest najszerzej wykorzystywanym i uznanym m.in. w świecie biznesu narzędziem psychometrycznym, pomagającym wyjaśnić podstawowe wzorce zachowania. Pozwala on skutecznie zrozumieć różnice między stylami funkcjonowania ludzi i czerpać korzyści wynikające z unikatowego potencjału, jaki posiada każdy człowiek.

Wyniki MBTI identyfikują i odzwierciedlają wartościowe różnice występujące pomiędzy zdrowymi ludźmi – różnice, które na zasadzie komplementarności są czynnikiem wzrostowym dla zespołu, z drugiej zaś strony jako nieuświadomione mogą być źródłem wielu nieporozumień. Na bazie wskaźnika MBTI są konstruowane i realizowane programy rozwoju osobistego i zawodowego, odznaczające się wysoką efektywnością i uznaniem ze strony uczestników programów. Znajomość i umiejętność odczytywania potencjału własnego oraz innych jest kluczowa dla skutecznego osiągania sukcesu. 

Szkolenie (8 godzin, grupa: 8-20 osób) poprowadzi Magdalena Bis – psycholożka, socjolożka, trenerka kompetencji psychospołecznych, ekspertka w dziedzinie komunikacji i rozwoju osobistego, psychoterapeutka, certyfikowana coach ICC, praktyczka MBTI® - Step I i Step II, EQ-i 2.0®, Extended Disc®.

Link do aukcji

 

 

  Aktualności

  Autor
  Julia Maj
  Data dodania
  27 stycznia 2023