Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej - Sztuka pod choinkę

14-15 grudnia 2022 r., godz. 12:00-19:00 Hol Główny ACKiM UMCS Chatka Żaka

ACKiM UMCS Chatka Żaka wraz z Wydziałem Artystycznym UMCS wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców Lublina z ciekawą i nietuzinkową propozycją. 14-15 grudnia 2022 roku w godzinach 12.00-19.00 zapraszamy wszystkich Lublinian na wyjątkowe, magiczne wydarzenie – Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej „Sztuka pod choinkę”.
ZAPRASZAMY STUDENTÓW, ABY ZGŁOSILI SWOJE PRACE. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz do dnia 10.12.2022 r.: https://tiny.pl/wfh61
Cały dochód ze sprzedaży trafia bezpośrednio do studentów, którzy sami będą prezentować i sprzedawać prace na swoich stoiskach.
-
Podczas Targów zaprezentowane zostaną dzieła studentów Wydziału Artystycznego UMCS, którzy wystawią na sprzedaż ponad 300 prac. Wśród nich znajdzie się m.in: malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, szkło i ceramika. Chcemy w ten sposób umożliwić studentom sprzedaż swoich pierwszych prac, dać szansę na zaistnienie na rynku sztuki i ułatwić bezpośredni kontakt z odbiorcą. Jest to równocześnie akcja skierowana do wszystkich, którzy poszukują oryginalnego świątecznego prezentu dla siebie i swoich bliskich.
Chcemy przybliżyć sztukę młodych artystów szerokiemu gronu odbiorców – nie tylko kolekcjonerom czy znawcom. Szeroki wachlarz technik i tematów, a jednocześnie niewygórowane ceny sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, świąteczny prezent będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. 

    Aktualności

    Data dodania
    1 grudnia 2022