Case Study Day #2 - prezentacje ONLINE

Zaczynasz przygodę z projektowaniem lub wręcz przeciwnie siedzisz w niej po uszy, ale wciąż chcesz się rozwijać, a Twoje potrzeby to ciągłe poszerzanie swoich horyzontów?

Poświęć swój wtorkowy wieczór na spotkanie z trzema różnymi, równie ciekawymi i otwartymi projektantami, którzy przedstawią Ci, jak wykonywać swoją pracę w sposób spełniający potrzeby obu stron. Nudny projekt zamieni się w ciekawy, a trudny klient przestanie być problematyczny. Nie ma sytuacji bez wyjścia, są tylko złe podejścia, by je rozwiązać.

Na spotkanie “od kuchni” zapraszamy 27 października (wtorek) o godzinie 18:00. Nie musisz wychodzić z domu, by się z nami spotkać, do zobaczenia online!

Pracownia Otwarta LuCreate zaprasza na wydarzenie ONLINE - Case Study Day #2!

Kolejne w cyklu „Pro Kreacje – profesjonalnie o projektowaniu”!

Przed nami 3 prezentacje typu case study. Każdą z nich przeprowadzi inny projektant i opowie o przeprowadzonym przez siebie procesie projektowym.

Zdradzimy jak najwięcej szczegółów od „kuchni” projektowania. Pokażemy, jak połączyć cele klienta z ambicjami projektanta. Opowiemy o trudnościach, komunikacji z klientem, błędach, deadlinach i wdrożeniach, wzlotach i upadkach. Prześledzimy proces od koncepcji po finalny produkt.

Zapraszamy na transmisję online na fanpage'u Pracowni Otwartej każdego, kto ma ochotę zobaczyć, jak w branży kreatywnej wygląda proces projektowania "od kuchni".

PROGRAM

Prezentacja #1 – 30 minut
Industi - Software & Branding
Prezentacja #2 – 30 minut
To studio.
Prezentacja #3 – 30 minut
Biuro Architektoniczne Plewa

Moderatorem wydarzenia jest pomysłodawca projektu - Michał Ćwiek – projektant, wiceprezes LuCreate.

Wpisz datę w kalendarz, a więcej informacji podamy Ci wkrótce

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu:
Miasto Lublin - Lublin - Miasto Kultury - Lublin700 / Od Unii do Unii

 

Link do wydarzenia

    Aktualności

    Autor
    Renata Gogol
    Data dodania
    20 października 2020