Bezpłatne webinaria ♯4 Poznaj barwę z eM i ♯zostańwdomu (01.04, 06.04 oraz 08.04)

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych webinarów o barwie i druku, które zostały zorganizowane przez EM proove oraz Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi w ramach wsparcia akcji #zostańwdomu.

Snujesz się po domu, szukasz jedzenia, rozrywki, nie dajesz swojemu zwierzakowi spokoju? To najczęstsze objawy nudy.
Przybywamy jednak z pomocą, by pomalować Twój świat na cyjan i całą tęczę, i podzielić się wiedzą na tematy, które dobrze znamy. ?

O co chodzi?
Organizujemy cykl wykładów i spotkań o barwie i kontroli nad nią, o fotografii, druku obrazów i o czym jeszcze się da, zobaczymy ile czasu przyjdzie nam zostać w domach ;)

Kto
My, czyli eMproove. Konkretnie przemawiać będzie do Was Marcin Dąbrowski. Gościnnie pojawią się także zaproszeni wykładowcy wyższych uczelni artystycznych w Polsce i inne ciekawe osoby ze świata designu i poligrafii.

Czyli co?

Cykl spotkań. Każde około godziny + czas na pytania od Was. Online. Bezpłatnie.
 

4. Webinar – gościem specjalnym: Justyna Cieślik-Płusa
1.04.2020 (środa), godz. 19:00

Malarka, scenografka, pedagog Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, prowadząca Pracownię Teorii i Praktyki Scenograficznej. Pracowała przy największych produkcjach filmowych i reklamowych w Polsce.

W czasie spotkania poruszymy wiele tematów. Od strony malarskiej porozmawiamy o reprodukcji obrazów. Jak oddać kolor i strukturę obrazu w druku? Jak umiejętnie digitalizować obraz, aby dało się odczuć takie elementy, jak wielowarstwowe nałożenie farby czy rodzaj podłoża? Jakich farb używają malarze, a co jest ich odpowiednikiem w druku? Justyną Cieślik-Płusa opowie też, jak jest realizowana scenografia megaprodukcji w XXI wieku.

Dołącz do nas, siedzenie w domu wcale nie musi być nudne!

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich webinarach z cyklu "Poznaj barwę z eM", zapisz się do naszego newslettera. Osoby zapisane otrzymają później dostęp do nagrań.
Link do zapisu:
https://poznaj-barwe.subscribemenow.com/

Link do wydarzenia na Facebook.

    Aktualności

    Autor
    Renata Gogol
    Data dodania
    31 marca 2020