Aktywność artystyczna doktora Eduardo Frigattiego

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszą aktywnością artystyczną doktora Eduardo Frigattiego!

Premiera utworu „Três Canções do Sul do Brasil” ("Trzy pieśni z południa Brazylii") na orkiestrę smyczkową, na zlecenie projektu SINOS (Sistema Nacional de Orquestras Sociais). Jest to utwór dedykowany młodym orkiestrom z projektów społecznych w Brazylii.  Każda z części utworu wykorzystuje melodie z Parany, stanu w południowej Brazylii. „Três Canções do Sul do Brasil” zostały wybrane do udziału w XXIV Biennale de Música Brasileira Contemporânea, (XXIV Biennale Brazylijskiej Muzyki Współczesnej). Jest to najważniejsze coroczne wydarzenie we współczesnej brazylijskiej muzyce klasycznej.

Premiera 13.11.2021, godz. 19.00 (czasu brazylijskiego)

Kanał Youtube:  https://www.youtube.com/c/ArteDeTodaGente 

 

Festival Escrita Fina

Premiera utworu „Fantasia II na gitarę solo”, Festival Escrita Fina. Utwór wybrany na potrzeby festiwalu gitarowego. Wykonawca: Walmor Boza. Wśród uczestników: Daniel Wolf, João Luiz (Brazilian Guitar Duo), Elody Bonie, Marco Pereira oraz inni znakomici gitarzyści brazylijscy.

Premiera 03.11.2021

Wideo: Festival Escrita Fina/Composição em Pauta - Dia 3 - AssoVio Vertentes

 

+ ICA New Music Weekend 2021

Wykład w języku angielskim na zaproszenie klarnecisty Thiago Anselmo, wygłoszony dla International Clarinet Association. Rozmawialiśmy o moich utworach na klarnet, a także o innych utworach Ameryki Łacińskiej.

Wykład odbył się 16.10.2021

https://clarinet.org/cl/ica-new-music-weekend-2021-latin-amerca-highlight-a-conversation-on-clarinet-solo-works-with-brazilian-composer-eduardo-frigatti/

Wideo: ICA New Music Weekend 2021: Latin American Highlight: Brazilian composer Eduardo Frigatti

    Aktualności

    Autor
    Renata Gogol
    Data dodania
    15 listopada 2021