Zaproszenie na III Kongres 3W

Kongres 3W to największe w Polsce i w tej części Europy spotkanie ekspertów, którzy zajmują się technologiami z obszaru wody, wodoru i węgla pierwiastkowego.

III Kongres 3W odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2023 roku w Warszawie.

Tegoroczna, trzecia edycja III Kongresu koncentrować się będzie na budowaniu ekosystemu 3W oraz na wyzwaniach przed jakimi stoi ta inicjatywa.Motywem przewodnim w tegorocznej edycji Kongresu 3W jest węgiel pierwiastkowy i związane z nim technologie stosowane w medycynie, IT, obronności i przemyśle kosmicznym. Nie zabraknie także tematów związanych ze zrównoważonym zarządzaniem zasobami wody oraz ich ochroną. Będziemy dyskutować o tym, jak może wyglądać przyszłość zasilana wodorem oraz przyjrzymy się rozwiązaniom stosowanym z powodzeniem w innych krajach.
Przedstawione zostaną także wyniki analiz i raportów dotyczących technologii 3W i rozwoju sektora 3W oraz najciekawsze projekty 3W, które realizowane są przez samorządy.

UMCS reprezentowany będzie przez prof. Ryszarda Naskręckiego, dyrektora Centrum ECOTECH-COMPLEX, który weźmie udział w dwóch panelach:
"Sesja speed dating – Perspektywy globalne 3W"
oraz
"Skuteczny dialog, czyli o tym jak rozmawiać o 3W"

Agenda

źródło grafiki: https://kongres3w.pl/

    Aktualności

    Data dodania
    22 listopada 2023