Konferencja Naukowa Informatyka w Zarządzaniu

W dniach 30.11 – 01.12.2017 roku w Centrum ECOTECH-COMPLEX odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Informatyka w Zarządzaniu@Metody Komputerowe w Ekonomii Eksperymentalnej IwZ’17/CMEE’17 organizowanej przez Zakład Systemów Informacyjnych Zarządzania Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Informatyka w Zarządzaniu@Metody Komputerowe w Ekonomii Eksperymentalnej IwZ’17/CMEE’17

W dniach 30.11 – 01.12.2017 roku w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Informatyka w Zarządzaniu@Metody Komputerowe w Ekonomii Eksperymentalnej IwZ’17/CMEE’17.

Konferencja jest organizowana przez Zakład Systemów Informacyjnych Zarządzania Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim.

Konferencja ma na celu wymianę doświadczeń naukowych powiązanych z praktyką w zakresie metod i technologii projektowania oraz budowy systemów informatycznych zarządzania, a także zastosowania systemów informatycznych zarządzania w przedsiębiorstwach i administracji publicznej.

Konferencja odbędzie się w nowoczesnym Centrum Analityczno-Programowym dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku ECOTECH-COMPLEX przy ul. Głębokiej 39 w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Program konferencji oraz informacje dodatkowe znajdują się na stronie: http://www.itconference.umcs.pl/

    Aktualności

    Data dodania
    14 listopada 2017