DemoDay na III Kongresie 3W

W dniach 27-28 listopada br. w Warszawie odbędzie się kolejny, III Kongres 3W, na którym będą toczone dyskusje o tym, jak budowany jest ekosystem 3W, jak rozwija się ten sektor, przed jakimi stoi wyzwaniami i w jakim kierunku podążają trendy technologiczne związane z obszarem 3W

III Kongres 3W to największy w Polsce i w tej części Europy spotkanie ekspertów, którzy zajmują się technologiami z obszaru wody, wodoru i węgla.

Jednym z działań propagowanych w ramach Kongresu będzie DemoDay, podczas którego naukowcy, wynalazcy, firmy oraz instytucje naukowe będą mogły zaprezentować najciekawsze pomysły rozwiązania czy technologie w obszarze 3W. Ważne, by ta prezentacja odbywała się z wykorzystaniem demonstratora, czyli urządzenia „demo”, które pozwoli uczestnikom kongresu lepiej zapoznać się z rozwiązaniem.

DemoDay znakomita okazja by zaprezentować się w bardzo dobrym towarzystwie i dotrzeć do szerszego grona odbiorców – mediów, a także ekspertów. Dlatego serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w DemoDay.

Jak zgłosić się do uczestnictwa w DemoDay?

Wystarczy opisać w kilku zdaniach i przesłać rozwiązanie/produkt/usługę, która ma być zaprezentowana. Ważne jest także określenie wymagań technicznych koniecznych do uruchomienia demonstratora (np. wymagana powierzchnia wystawowa, zapotrzebowanie na energię elektryczną, łącze internetowe itd.). Prosimy mieć na uwadze, że celem DemoDay jest namacalne przybliżenie uczestnikom Kongresu najnowszych i najciekawszych osiągnięć czy rozwiązań w obszarze 3W. Dlatego nie chodzi nam o stoisko lub prezentację koncepcji na ekranie, lecz demonstrację realnie działających rozwiązań.

Zgłoszenia należy przesyłać do 15 września 2023 r. na adres e-mail: sylwia.arasiewicz-dulnik@bgk.pl, w tytule maila prosimy wpisać słowo „DemoDay”. Uczestnicy sekcji DemoDay nie ponoszą kosztów udziału, otrzymają kody do bezpłatnej rejestracji.

W przypadku pytań lub wątpliwości, można także kontaktować się z prof. Ryszardem Naskręckim, dyrektorem Centrum ECOTECH-COMPLEX, mail: ryszard.naskrecki@umcs.pl 

    Aktualności

    Data dodania
    8 września 2023