3W Challenge: konkurs dla innowacyjnych projektów z obszaru 3W

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK), Idea 3W i The Heart z dumą ogłaszają inauguracyjną edycję konkursu 3W Challenge, który skierowany jest do naukowców, przedsiębiorców oraz spółek technologicznych. 3W Challenge jest wyjątkową szansą dla projektów zgodnych z Ideą 3W – woda, wodór, węgiel i oferuje wsparcie dla rozwoju nowoczesnych technologii w obszarze przemysłu, energetyki, medycyny, rolnictwa i innych sektorów gospodarki.

Celem konkursu jest wspieranie innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych (B+R) oraz młodych startupów, które koncentrują się na wykorzystaniu przynajmniej jednego z trzech kluczowych zasobów: wody, wodoru i węgla. 3W Challenge stawia na rozwój technologii, które mają potencjał rewolucyjnego wpływu na różne gałęzie gospodarki.

Zgłaszając się do konkursu, uczestnicy mają szansę zostać jednym z trzech Laureatów i zdobyć kompleksowe wsparcie w formie usług Venture Buildingu dla swojego projektu, które obejmuje:
Rozwój Biznesowy Projektu – w tym przygotowanie modelu biznesowego oraz budowę planu finansowego i marketingowego.
Weryfikacja Rynkowa i Dostosowanie do Klientów: Zapewnienie analizy rynku pod kątem zapotrzebowania na rozwiązanie oraz dostosowanie projektu do realnych potrzeb klientów.
Nawiązanie Kontaktu z Inwestorami: Możliwość nawiązania kontaktu z inwestorami już od początkowych faz rozwoju projektu, zwiększa to szanse na pozyskanie finansowania.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 stycznia 2024 r. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.kongres3w.pl/3w-challenge.

Zapraszamy do kontaktu: venturebuilding@bgk.pl 

Więcej informacji w załączniku:

    Aktualności

    Data dodania
    9 stycznia 2024