Forum Młodych Naukowców 2.0 - rejestracja

Z wielką przyjemnością informujemy, że już za miesiąc – 20 i 21 kwietnia – odbędzie się na naszym Uniwersytecie Forum Młodych Naukowców 2.0, którego program jest już gotowy!

Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładów na temat różnych aspektów pracy naukowej oraz wzięcia udziału w warsztatach dotyczących m.in. poszukiwania informacji, pisania artykułów naukowych, przygotowywania wniosków o granty i istotnych kwestii z zakresu ochrony własności intelektualnej, ale też deponowania danych, funkcjonowania naukowca w nowych mediach i personal brandingu (link do programu). Zaplanowane zostały również atrakcyjne wydarzenia towarzyszące.

Do udziału w wykładach i warsztatach (planowanych w formule stacjonarnej i – częściowo – hybrydowej oraz online) zapraszamy wszystkich naukowców – pracowników, doktorantów i studentów. Uczestnictwo wymaga jednak rejestracji – należy w tym celu wypełnić formularz zgłoszeniowy, który będzie aktywny do 2 kwietnia do północy.

Uwaga! Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, ale na niektóre z nich obowiązują limity. Dotyczy to warsztatów (opisy warsztatów) oraz niektórych wydarzeń towarzyszących, tzn. spaceru w języku angielskim “Academic Campus in Lublin – Pearl of Modernism” („Miasteczko akademickie – perła modernizmu” zaoferowanego przez Chatkę Żaka) oraz koncertów, które odbędą się w ramach obchodów 70-lecia Zespołu Tańca Ludowego UMCS.

Informujemy przy tym, że Forum Młodych Naukowców 2.0 zostało objęte patronatami honorowymi przez Jego Magnificencję Rektora UMCS – Prof. dr. hab. Radosława Dobrowolskiego, Prezydenta Miasta Lublin – Krzysztofa Żuka, Wojewodę Lubelskiego – Lecha Sprawkę, Marszałka Województwa Lubelskiego – Jarosława Stawiarskiego, Ministra Edukacji i Nauki, Akademię Młodych Uczonych Polskiej Akademii Nauk, Krajową Reprezentację Doktorantów i Związek Uczelni Lubelskich. Patronem medialnym jest natomiast czasopismo „Forum Akademickie”, a w gronie sponsorów są Spółdzielnia Pszczelarska Apis w Lublinie oraz DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Sp. z o.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do śledzenia strony Forum na Facebooku.

Komitet organizacyjny i Rada Młodych Naukowców UMCS

    Aktualności

    Autor
    Beata Jarosz
    Data dodania
    28 marca 2023