Poznaj UMCS – Webinar Wydziału Politologii i Dziennikarstwa

Wczoraj, 20 kwietnia 2022 roku kandydaci na studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej mieli przyjemność dołączenia do wirtualnego spotkania z Wydziałem Politologii i Dziennikarstwa UMCS.

Webinar - ukazujący potencjał edukacyjny Wydziału - był transmitowany poprzez uniwersytecki kanał YouTube ze studia TV UMCS, znajdującego się w Akademickim Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka. W czasie trwania wydarzenia uczestnicy mogli poznać Dziekana Wydziału, dr hab. Wojciecha Ziętarę, prof. Uczelni oraz Prodziekan ds. studenckich, dr hab. Małgorzatę Adamik-Szysiak, prof. Uczelni.

Dzięki odbytym rozmowom kandydaci poznali szczegółowo specyfikę Wydziału oraz dowiedzieli się, jakie kierunki są dostępne w tegorocznej ofercie edukacyjnej. Warto zaznaczyć, iż Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS ma międzynarodowy charakter, dzięki czemu ma w swojej ofercie aż dwa kierunki studiów prowadzone w języku angielskim. Są to International Relations (studia I i II stopnia) oraz IT Cyber Security (studia II stopnia). Wspominane kierunki to wspaniała szansa dla każdego, kto chciałby uczyć się razem ze studentami z innych części świata.

Natomiast późniejsza rozmowa ze studentami Wydziału pozwoliła kandydatom na bliższe poznanie aktywności studenckich.

Na końcu webinaru oglądający mogli wysłuchać wykładu dr Grzegorza Gila.

Nagranie dostępne jest na kanale YouTube oraz na uniwersyteckim Facebooku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem. 

    Aktualności

    Data dodania
    21 kwietnia 2022