Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” 2022 - archiwum

Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej albo studentem? Podejmij wyzwanie i sprawdź swoje umiejętności językowe w Wielkim Teście Języka Angielskiego „Challenge Accepted”! 
 
Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” po raz pierwszy odbył się 3 czerwca 2016 roku na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i był największą tego typu inicjatywą w województwie lubelskim. Głównym celem konkursu jest promowanie oraz popularyzowanie języka angielskiego i kultury krajów anglosaskich oraz weryfikacja poziomu jego znajomości wśród uczestników. Do celów pośrednich należą promocja Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Miasta Lublin m.in. wśród potencjalnych kandydatów na studia w Mieście Inspiracji. Zarówno prymarna, jak i kolejne edycje wydarzenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odbiorców. Od 2016 roku udział w konkursie wzięło ponad 700 osób. W 2020 roku oraz w 2021 roku Test nie odbył się ze względu na pandemię COVID-19. 
 
W dniu 23 czerwca 2022 roku o godz. 13:00 na Auli Uniwersyteckiej Wydziału Prawa i Administracji UMCS odbędzie się V Jubileuszowa Edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.