Webinarium - analiza wniosku projektowego w programie Horyzont Europa - zaproszenie

Zapraszamy na kolejne spotkanie z międzynarodowymi ekspertami w zakresie realizacji projektów finansowanych przez Komisję Europejską. Tym razem nasi trenerzy opowiedzą Państwu jak od strony praktycznej przygotować wniosek w naborach Horizon Europe z uwzględnieniem części wniosku: Excellence, Impact oraz Implementation.

Webinarium odbędzie się 16 maja w godzinach 9-13 na platformie MS Teams. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do wydarzenia.

Link do rejestracji na webinarium: https://forms.office.com/e/gr72i0WxJb 

Cykl webinariów skierowany jest zarówno do badaczy doświadczonych w składaniu grantów finansowanych p[rzez KE, jak i badaczy początkujących w aplikowaniu w takich konkursach, a w szczególności doktorantów naszej uczelni.

Webinarium zostanie poprowadzone przez partnerów projektu REINITIALISE:

Barbara Chiucconi: kierownik Biura Grantów na Uniwersytecie w Maceracie. Jest doświadczoną koordynatorką projektów 7FP i Horizon 2020, a od 2012 roku organizuje i prowadzi szkolenia dla doktorantów i post-doców z zakresu umiejętności transwersalnych. Jest osobą kontaktową na Uniwersytecie w Maceracie dla Komisji Europejskiej w ramach strategii HR Excellence in Research.

Dr Claudio Carlone: dyrektor Eurocentro S.r.l. we Włoszech, firmy specjalizującej się w zarządzaniu i aplikowaniu o środki na projekty unijne. Posiada zatem wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, administrowaniu i monitorowaniu projektów, udzielaniu wsparcia organizacjom i partnerom w kwestiach związanych z budżetem (w tym w zakresie sprawozdawczości administracyjnej i finansowej w celu zapewnienia właściwego wydatkowania środków i przestrzegania wszystkich wymogów sprawozdawczych).

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy!

    Aktualności

    Data dodania
    11 maja 2023