Zapraszamy na III rekrutacyjne Q&A

Jak wziąć udział w dodatkowej rekrutacji? W jaki sposób założyć konto w systemie rekrutacyjnym oraz zapisać się na wybrany kierunek? Co oznaczają komunikaty pojawiające się w systemie? Jak spożytkować czas w trakcie studiów by najlepiej przygotować się do wyzwań stawianych przez współczesny rynek pracy? Na jakie formy wsparcia może liczyć kandydat oraz student? 

Na te i wiele innych pytań odpowiemy jw najbliższy piątek, tj. 9 września br. o godzinie 14:00. Na facebookowym profilu UMCS odbędzie się ostatni w tegorocznej rekrutacji webinar dla kandydatów na studia – III rekrutacyjne Q&A.

Nasz gość specjalny – Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich Justyna Rokita-Kasprzyk przybliży temat dostępnych na uczelni stypendiów czy działalności organizacji studenckichBędziecie mogli się też dowiedzieć więcej o wsparciu, które na każdym etapie kształcenia oferują m.in. specjaliści z Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Wsparcia Psychologicznego UMCSPodczas spotkania, prowadzący – Maciek, opowie Wam o najistotniejszych kwestiach związanych z procesem rekrutacji – przybliży kierunki, na których wciąż prowadzona jest dodatkowa rekrutacja i odpowie na najczęściej pojawiające się pytania. Jako przedstawiciel Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz student International Relations wspólnie z Pauliną z Samorządu Studentów UMCS opowie jak wygląda życie studenckie na naszej uczelniZ kolei Paweł zabierze Was na wirtualny spacer po Miasteczku Akademickim – jednym z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce. Zobaczycie infrastrukturę i będziecie mieli możliwość zajrzeć do akademików.

W trakcie webinaru aktywny będzie również czat, na którym będziecie mogli zadawać pytania – nasi pracownicy udzielą na nie odpowiedzi. Przygotowaliśmy omówienie zagadnień, które najczęściej budzą wątpliwości wśród kandydatów

 

→ Dołącz i spotkaj się z nami online

    Aktualności

    Data dodania
    8 września 2022