Poznaj UMCS – Webinar Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Wczoraj, tj.: 13 kwietnia 2022 roku, na uniwersyteckim kanale YouTube odbyła się transmisja webinaru skierowanego do kandydatów zainteresowanych studiowaniem na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS.

Wydział, posiadający nowoczesne przestrzenie i specjalistyczne sale ćwiczeniowe znajduje się na Kampusie Zachodnim UMCS. „Tradycja i nowoczesność”, to właśnie Wydział PiP. Przeniesiony z zabytkowych budynków znajdujących się w pobliżu Placu Litewskiego w Lublinie, do najmłodszych budynków naszej Uczelni. Najmłodszych, bo ukończonych właśnie w tym roku. Kandydaci na studia będą mieli więc szansę nie tylko czerpania z wiedzy i doświadczenia wykładowców, ale także radość z przebywania w modernistycznych wnętrzach, które już na nich czekają.

Na początku webinaru Dziekan dr hab. Andrzej Różański, prof. Uczelni wprowadził kandydatów w historię tego Wydziału oraz przybliżył jego specyfikę.

W dalszej części wirtualnego spotkania uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną przygotowaną na najbliższy rok akademicki. A rozmowa z dr Urszulą Lewartowicz była możliwością do poznania Ellen, która od pewnego czasu stała się wizytówką Wydziału. Postać i jej historia, stworzona przez studentki za pomocą techniki po klatkowej to wynik współpracy i możliwości, jakie Wydział stwarza swoim studentom.

Rozmowa ze studentkami Wydziału pozwoliła  na zapoznanie się działalnością kół naukowych i organizacji studenckich funkcjonujących na Wydziale.

Webinar dostępny jest na kanale YouTube UMCS.

    Aktualności

    Data dodania
    14 kwietnia 2022