III Green Week - program i zapisy!

Program III Green Week „Spacer żywiołów: woda, ziemia powietrze", którego organizację koordynuje Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, jest już gotowy. Wśród zaplanowanych wydarzeń służących promowaniu szeroko pojętej ochrony środowiska znajdują się wykłady, prezentacje, warsztaty, seanse filmowe, "zielone" spacery, wycieczka rowerowa, wystawy, gry terenowe i konkurs fotograficzny. Zaczynamy już w najbliższą sobotę, 28 maja!

Szczegółowy wykaz wszystkich prelekcji, spotkań i eventów, kierowanych również do społeczności ukraińskiej, znajduje się na podstronie III Green Week (Program), a ich charakterystyki w odpowiedniej zakładce (Opisy wydarzeń). Co istotne, wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ale z uwagi na ograniczenia dotyczące liczebności uczestników obowiązują zapisy, które będą prowadzone do wyczerpania limitu miejsc. Informacje na temat sposobu zapisów na poszczególne atrakcje również znajdują się na podstronie III Green Week w zakładce Rejestracja.

Zachęcamy do udziału w zaplanowanych eventach i do obserwowania fanpage'a III Green Weeku, prowadzonego na Facebooku przez Radę Młodych Naukowców UMCS. Będą tam publikowane bieżące informacje, fotorelacje z poszczególnych wydarzeń oraz dodatkowe materiały związane tematycznie z szeroko pojętym Eropejskim Zielonym Ładem. EU Green make it real!

    Aktualności