Co słychać? - nowy odcinek podcastu

Jest pewne urządzenie, bez którego trudno byłoby funkcjonować w dzisiejszym świecie. Narzędzie to pozwala w pełni korzystać z funkcji rozmowy w telefonie czy uczestniczyć w koncertach i wydarzeniach muzycznych. To właśnie mikrofon umożliwia tak wiele działań i to bez niego trudno byłoby wyobrazić sobie istnienie chociażby przemysłu nagraniowego.

O dobrodziejstwach płynących z tego wynalazku, możliwościach jego wykorzystania oraz następstwach narodzin mikrofonu opowiada Antoni „Baskak” Beksiak - krytyk muzyczny, redaktor, kurator sztuki, kompozytor, wokalista.

Antoni Beksiak, mgr Justyna Kusto, mgr Krystian Nowak i dr hab. Piotr Celiński, prof. UMCS serdecznie zapraszają na drugi odcinek z nowej serii podcastów "Co słychać?", który nie zostałby zrealizowany bez udziału naszego głównego bohatera – mikrofonu.


Utwory wykorzystane w niniejszym podcaście są dziełami grup muzycznych Niewte oraz Śniedź, które współtworzy Antoni Beksiak. Polecamy wyruszyć nie tylko w audialną, ale również wizualną podróż z zespołami. (Teledysk: YOUTUBE, FACEBOOK).


 

    Aktualności

    Data dodania
    20 lipca 2022