Zajęcia dla Szkół Partnerskich UMCS

Kandydatko, kandydacie! Po raz piętnasty nasz Uniwersytet przygotował dla Was ofertę, dzięki której nie tylko poszerzycie wiedzę z różnych dziedzin nauki, ale również poznacie UMCS wraz z prowadzącymi oraz studentami jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Zachęcamy do zapoznania się z programem warsztatów i wykładów dla Szkół Partnerskich UMCS zaplanowanych na rok akademicki 2022/2023.

Już od 2008 roku realizujemy dla Was i nauczycieli autorski program współpracy, w ramach którego oferujemy opiekę merytoryczną, organizacyjną oraz możliwość udziału w specjalnie organizowanych pokazach, warsztatach czy spotkaniach naukowych. Umowy o współpracy dotychczas podpisało ponad 80 szkół ponadpodstawowych z Polski i zagranicy.

W tym roku akademickim czekać będą na Was m.in. warsztaty i zajęcia w języku angielskim, hiszpańskim czy francuskim, poznacie tajemnice pisma chińskiego, będziecie mogli wybrać się w podróż do Roztoczańskiej Stacji Naukowej w Guciowie, zaznajomić się z laboratoriami chemików i biologów, zobaczyć wykopaliska naszych archeologów, a nawet spróbować swoich sił w radiu i telewizji.

Poza przygotowanymi dla Was zajęciami, możemy także zaoferować pakiet różnorodnych form współpracy na płaszczyźnie edukacyjnej, sportowej i kulturalnej. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy zgłaszane ze strony naszych Partnerów.

Wszystkie zajęcia znajdują się w poniższym załączniku:

Szczegóły związane z dotychczasową współpracą ze Szkołami Partnerskimi oraz rezerwacją zajęć można znaleźć tutaj.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do zobaczenia!

    Aktualności

    Data dodania
    20 września 2022